Jan van de Sanden

6 september 2019 hebben wij na 19 jaar afscheid genomen van onze dirigent Jan van de Sanden.

20 jaar geleden, november 1999 moest Excelsior op zoek naar een nieuwe dirigent. Al snel vonden wij die en Jan startte op 5 oktober 2000 bij onze vereniging. Het werd een succesvolle samenwerking die uiteindelijk 19 jaar heeft geduurd! We hebben mooie momenten met hem beleefd zoals buitenconcerten een promconcert in een uitverkochte zomerfeesttent, galaconcert, filmconcert en natuurlijk in maart 2007 het top concours in Arnhem, waar wij Nederlands kampioen werden.

Jan, bedankt voor alles.

v.l.n.r. foto 1 – voorzitter Dennis van As – Jan van de Sanden

v.l.n.r. foto 2 – voorzitter Dennis van As –  vrouw van Jan van de Sanden

This entry was posted in Nieuws. Bookmark the permalink.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *